chalazas آموزش آموزشی زاهدان کودکان

chalazas: آموزش آموزشی زاهدان کودکان جشنواره کتابخانه اجرای طرح اموزشی

گت بلاگز وب‌گردی دختر ترامپ کالاهای مد و زینتی خود را از چین می خرد!

رسانه‌ها به او القاب مختلفی داده‌اند: «قدرت خموش پشت صحنه تاج و تخت»، «نیمه بهتر پدر» و حتی «بانوی اول واقعی آمریکا». او مشهورترین فرزند دونالد ترامپ، رئیس‌

دختر ترامپ کالاهای مد و زینتی خود را از چین می خرد!

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، رسانه ها به او القاب مختلفی داده اند: «قدرت خموش پشت صحنه تاج و تخت»، «نیمه بهتر پدر» و حتی «بانوی اول واقعی آمریکا». او مشهورترین فرزند دونالد ترامپ، مدیر جمهور منتخب آمریکا و تنها دختر او از ازدواج اولش هست. در کارزار انتخاباتی پدر، ایوانکا بود که با صحبت در مورد لزوم برابری دستمزد زنان، مرخصی وضع حمل و سیستم نگهداری کودکان تلاش داشت حمایت زنان را بدست آورد و پا به پای پدر به سفرهای انتخاباتی می رفت.

عبارات مهم : آمریکا
با پیروزی ترامپ ولی قدری شرایط عوض کردن کرد تا آنجا که ایوانکا ترامپ، دختر مدیر جمهوری آمریکا، به شعار پدرش “آمریکا نخست” اهمیتی نمی دهد شعاری که به مردم توصیه می کند از کالاهای داخلی استفاده کنند. ایوانکا کالاهای مد خود را در چین تهیه و به آمریکا وارد می کند.

دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا، همواره شعار اقتصادی خود را در جریان مبارزات انتخاباتی تکرار می کند: “آمریکا نخست”. او شعار می دهد که سرمایه داران آمریکایی باید محصولات خود را در آمریکا تولید کنند تا از این راه اشتغال کارگران آمریکایی تامین شود.

در چنین شرایطی ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ خلاف نظر پدرش کالاهای مد خود را با پرداخت مبلغی ناچیز به کارگران چینی در چین تولید و سپس آنها را به آمریکا وارد می کند. ایوانکا ترامپ به این ترتیب با خواست اقتصادی پدرش به مخالفت پرداخته است.

خبرگزاری مالی “بلومبرگ” به نقل از دیده بان حقوق بشر کارگران چینی در نیویورک اعلام کرده که ایوانکا ترامپ مدهای لوکس خود چون کفش و تزئینات را در کارخانه های چین تهیه می کند؛ کارخانه هایی که در آنها کارگران دست کم ۵/ ۱۲ ساعت در روز و شش روز در هفته کاری کنند و حقوق ارزش ساعتی کمتر از یک یورو است.

منبع:جام جم
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آمریکا | اقتصادی | ایوانکا | کارگران | کارخانه | آمریکایی | دونالد ترامپ | ایوانکا ترامپ | دختر دونالد ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog