chalazas آموزش آموزشی زاهدان کودکان

chalazas: آموزش آموزشی زاهدان کودکان جشنواره کتابخانه اجرای طرح اموزشی

گت بلاگز علمی پزشکی کشور عزیزمان ایران میزبان اجلاس بین‌المللی ۲۰۱۸ پارک‌های دنیا است ، لزوم

معاون پژوهش وزارت علوم گفت: در سال ۲۰۱۸ کشور عزیزمان ایران میزبان اجلاس بین‌المللی پارک‌های علم و فناوری دنیا هست.

کشور عزیزمان ایران میزبان اجلاس بین‌المللی ۲۰۱۸ پارک‌های دنیا است ، لزوم

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهیگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ وحید احمدی معاون پژوهشی وزارت علوم صبحگاه امروز در حاشیه دوازدهمین نشست انجمن آسیایی پارک های علم و فناوری که در باغ نگارستان دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شد، با اشاره به اهمیت برگزاری این قبیل نشست ها اظهار داشت: دوازدهمین نشست انجمن آسیایی پارک های منطقه با نشانه ارتباط زیاد بین مراکز رشد و پارک های علم و فناوری بین کشورهای مطرح دنیا برگزار می شود که در آن رییس پارک های کشورهای مختلف، اعضای بین المللی و نمایندگانی از اروپا در این نشست حضور دارند و نشانه مهم این انجمن ایجاد شبکه بین پارک های علم و فناوری کشورهای متفاوت با کشور عزیزمان ایران است.
وی بیان کرد: خوشبختانه کشورمان در انجمن پارک های علم و فناوری بسیار فعال است و توسعه اینگونه پارک ها و مراکز رشد از جمله مزیّت اینگونه نشست های بین المللی در زمینه های فناوری و تجاری سازی است.

عبارات مهم : انجمن

معاون پژوهشی وزارت علوم تأکید کرد: پارک های علم و فناوری و مراکز رشد دانشگاهی باعث توسعه علم و محوری ترین عامل جهت پیشرفت کشور ها محسوب می شود و کشورمان به همین جهت پارک های دولتی، تخصصی و حتی مجوز ایجاد ورود بخش شخصی را داده است و خوشبختانه امروزه اغلب دانشگاه های کشور دارای مراکز رشد و پارک های علم و فناوری هستند.
احمدی ادامه داد: پارک های شخصی به وسیله خیّرین حوزه فناوری ایجاد و در آن فضایی جهت فعالیت شرکت های دانش بنیان بین المللی و داخلی داده می شود.
وی گفت: در سال گذشته برنامه ریزی صورت گرفته تا در سال ۲۰۱۸ اجلاس بین المللی پارک های دنیا در اصفهان برگزار شود که مهمترین هدفش ارتقای ارتباط بین المللی پارک های علم و فناوری هست، لیکن اگر پارک ها این ارتباط را نداشته باشند سرمایه گذار خارجی نداشته و نمی توانند محصولاتشان را به فروش برسانند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: انجمن | ایران | ارتباط | فناوری | برگزاری | کشورهای مختلف | اخبار دانشگاهی | وزارت علوم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog