chalazas آموزش آموزشی زاهدان کودکان

chalazas: آموزش آموزشی زاهدان کودکان جشنواره کتابخانه اجرای طرح اموزشی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی امروز سخن گفتن از اینکه آمریکا عامل پرسشها ماست دیگر جایگاهی ندارد / پزشکیان

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که کسی از ما انتظار شنیدن شعار ندارد، گفت: فتنه جایی بود که وعده‌ها و شعارهایی که در انقلاب می‌گفتیم و به مردم تاکید می‌

امروز سخن گفتن از اینکه آمریکا عامل پرسشها ماست دیگر جایگاهی ندارد / پزشکیان

پزشکیان: امروز سخن گفتن از اینکه آمریکا عامل پرسشها ماست دیگر جایگاهی ندارد

عبارات مهم : آمریکا

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این که کسی از ما انتظار شنیدن شعار ندارد، گفت: فتنه جایی بود که وعده ها و شعارهایی که در انقلاب می گفتیم و به مردم تاکید می کردیم که فراهم می شود کم کم رو به فراموشی گذاشته شد. چه بخواهیم چه نخواهیم شما روزی خواهید آمد و مملکت را اداره خواهید کرد. آیا شما همان گونه که امروز می گویید به حرفهایتان پایدار می مانید؟

به گزارش ایسنا، مسعود پزشکیان در مراسم گرامیداشت روز دانشجو که در دانشگاه امیرکبیر و به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده پلی تکنیک برگزار شد، افزود: مملکت را ساختن کار راحت ای نیست، اینکه بیرون گود بشینیم و بگوییم لنگش کن راحت هست، ولی هنر این است که در گود باشی و جا نزنی. ما در رشته پزشکی که رشته ماست دعوا سر پول است و این وحشتناک است.

امروز سخن گفتن از اینکه آمریکا عامل پرسشها ماست دیگر جایگاهی ندارد / پزشکیان

پزشکیان تاکید کرد: وقت به سرعت می گذرد و ما به سرعت کنار می رویم و شما جای ما را می گیرید. من به عنوان آدمی که از پنجره علم و دانشگاه به مباحث نگاه می کنیم می گویم که هیچ مشکلی نیست که از نظر علمی حل نشود، بعد آیا نتوانستیم پرسشها را حل کنیم؟ چون بلد نبودیم. آن آقای بیسوادی که می رود پشت تریبون و اصلا نمی داند که چه باید بگوید و چگونه، فقط حرف می زند و فکر می کند اگر با قلدری واکنش‌ها کند می تواند مردم را هم جذب کند.

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: من زمانی که از دولت اصلاحات بیرون آمدم و به تبریز بازگشتم هیچ کس طالب همکاری من با خودش نبود، هرچه می گفتم می توانم کمکی کنم می گفتند تو را نمی خواهیم، از استاندار و فرماندار تا مسئولان دیگر و همین شد که من رفتم به پایتخت کشور عزیزمان ایران و به طبابت مشغول شدم.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که کسی از ما انتظار شنیدن شعار ندارد، گفت: فتنه جایی بود که وعده‌ها و شعارهایی که در انقلاب می‌گفتیم و به مردم تاکید می‌

پزشکیان در آخر گفت: ما امروز دعواهای الکی داریم و بیهوده به پای هم می پیچیم. امروز سخن گفتن از اینکه آمریکا عامل پرسشها ماست دیگر جایگاهی ندارد؛ ما باید بکوشیم که در جهت حل پرسشها گام برداریم.

واژه های کلیدی: آمریکا | دانشگاه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog